Redakcja MyApple redakcja my_apple

News Blog

6 lipca br. w Kielcach, pod szyldem iTerra, zostanie otwarty pierwszy w tym mieście salon Apple Premium Reseller. Dokładna lokalizacja to Galeria Echo, przy ul. Świętokrzyskiej 20. W przyjaźnie urządzonej przestrzeni, odwiedzający i klienci będą mieli możliwość poznania całej gamy rozwiązań i oryginalnych produktów Apple.

OpenCard to karta, która oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% przez cały rok do wybranych restauracji partnerskich w poszczególnych miastach. Obecnie w programie jest ponad 300 lokali, jednak zgodnie z zapowiedziami właścicieli do końca roku ma być ich ponad 1000 na terenie całej Polski. Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie www.opencard.pl.

W ramach ferii zimowych tym razem proponujemy ebooki wydane przez Świat Książki i dostępne w księgarni Apple’a – iBookstore, obsługiwanej przez urządzenia z systemem iOS – iPady, iPhone’y i iPody touch. Przez ten tydzień można je kupić w znacznie obniżonych cenach (2,99 Euro). Oferta obowiązuje do 04.02.2013 r.

W ramach ferii zimowych tym razem proponujemy ebooki wydane przez Świat Książki i dostępne w księgarni Apple’a – iBookstore, obsługiwanej przez urządzenia z systemem iOS – iPady, iPhone’y i iPody touch. Przez ten tydzień można je kupić w znacznie obniżonych cenach (2,99 Euro). Oferta obowiązuje do 28.01.2013 r.

Technologia rozpoznawania głosu wkracza w kolejne dziedziny naszego życia. Już od kilku lat telefony komórkowe pozwalają głosowo wybierać kontakty z książki adresowej, a słuchawki Bluetooth odbierają rozmowę po wypowiedzeniu krótkiego hasła. Na rynku pojawiły się aparaty fotograficzne, które po wypowiedzeniu komendy wykonają zdjęcie i telewizory, które włączymy jednym słowem bez podnoszenia pilota.

W Las Vegas trwają właśnie największe targi elektroniki na świecie – CES. Wśród wystawców jest także polska firma Fibar Group – producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro.

Kilka tygodni temu, na łamach MyApple rozpoczął się konkurs, w którym główną nagrodą był półroczny kurs w AppAcademy.pl. Wczoraj zakończył się ścisły finał - zwycięzcą okazał się użytkownik ' genuse'. To jednak nie koniec dobrych wiadomości.

Dziś w świątecznym upominku rozdajemy kolejne kody redeem na nowości wydane przez Świat Książki i dostępne w księgarni Apple’a – iBookstore.

Home Center 2 – mózg systemu Fibaro służący do zarządzania inteligentnym domem – zwyciężył w organizowanym przez TVN Turbo konkursie Męska Rzecz 2012. Centralka HC2 została uznana za najbardziej męski produkt roku w kategorii Gadżet i elektronika.

Dom w zasięgu ręki? Teraz to możliwe! Amerykańska marka Belkin proponuje genialne urządzenie WeMo, które uczyni każde mieszkanie inteligentnym. Wystarczy uruchomić aplikację i włożyć przełącznik do… kontaktu.

Dziś rozdajemy kody na nowości wydane przez Świat Książki i dostępne w księgarni Apple’a – iBookstore, obsługiwanej przez wszystkie urządzenia z systemem iOS. Ci którym nie uda się zdobyć kodu, mogą kupić powyższe tytuły w promocyjnych cenach w iBookstore do 7 grudnia 2012 r.